News & Info

"Delirium" debuts on the Billboard US Chart

18. listopadu 2015 v 18:44 | © elliegoulding

Ellie vydala před týdnem své třetí album Delirium a už sklíží po světě úspěchy. Důležitým úspěchem je to, že její nové album debutovala v Billboard žebříčku na 3. místě, což je její nejlepší umístění alba v americkém žebříčku! Její dvě předchozí alba debutovala na 21. a 9. místě. Mimochodem v USA také dominuje singl On My Mind na 15. místě v Billboard Chart 100. Gratuluji!

MAC collection by Ellie being released in December

17. listopadu 2015 v 12:15 | © elliegoulding

Ellie už v červnu oznámila, že pracuje na své vlastní MAC kolekci s kosmetikou značky MAC Cosmetics, kdy se také objevily i promo fotky pro tuto kolekci. Před pár dny se objevila na jejím Instagramu informace, že kolekce výjde už tento prosinec! Na fotky kolekce se můžete podívat níže.

1433430558-hbz-mac-ellie-goudling-embed-02.jpg starry-eyed-mac-eyeshadow-ellie-goulding.jpg ellie-goulding-beating-heart-mac-lipsticks-collection.jpg anything-could-happen-ellie-goulding-mac-eyeshadow-palette.jpg burn-ellie-goulding-nail-lacquers-mac-collection.jpg -6YV8MZxo_8.jpg

Ellie about tragic attack in Paris

14. listopadu 2015 v 14:00 | © elliegoulding

Včera se stála hrozná tragédie v Paříži, kdy teroristé posříteli kolem 150 obětí při šesti násilných incidentů, při kterých teroristé stříleli do davu či páchali sebevražedné atentáty. K této tragédii se vyjádřilo spoustu celebrit, ať obrázek v popisem Pray For Paris nebo krátkým textem. Ellie určitě nechyběla a napsala o tomto incidentu na svém Twitteru. Je to strašný a proto jsem toho názoru, že by jsme neměli přijímat uprchlíky #PrayForParis.

,,Myšlenky a modlitby a láska jsou s lidmi v Paříži dnes večer. Smutné a děsivé zprávy. Věčný zmatek."

Nové album "Delirium " právě vyšlo!

6. listopadu 2015 v 16:04 | © elliegoulding
Právě dnes celosvětové vychází třetí album s názvem "Delirium", které Ellie nahrávala přes rok a chtěla se trochu lišit předchozími alby. Na album s ní spolupracovali Greg Kurstin, Ilya Salmanzadeh, Max Martin a Ali Payami.

KOUPIT SI HO MŮŽETE ZDE.

TRACKLIST:
1. Intro (Delirium)
2. Aftertaste
3. Something in the Way You Move
4. Keep On Dancin'
5. On My Mind
6. Around U
7. Codes
8. Holding On for Life
9. Love Me Like You Do
10. Don't Need Nobody
11. Don't Panic
12. We Can't Move to This
13. Army
14. Lost and Found
15. Devotion
16. Scream It Out

 
 

Reklama